Liquid LIQUA CZ MIX 4Pack Mango Milkshake 10 ml 06 mg

339,00 Kč (S DPH)

Čerstvé, sladké, krémové, exotické mango rozmixované v lahodném mléčném koktejlu.

Výroba: Ritchy

Použití: náplň do elektronické cigarety

Balení: 4x10 ml

Poměr: 

Intenzity nikotinu 0, 12 a 18 mg - PG 50% / VG 50%

Intenzity nikotinu 3 a 6 mg - PG 35 % / VG 65 %

Počet
Poslední kus skladem

S komplexními příchutěmi řady Liqua MIX se e-kouření dostává na zcela novou úroveň. Připravte se na nekonvenční kombinace a netradiční chutě.

Všechny příchutě jsou dostupné v různých silách nikotinu. V intenzitách nikotinu 0 mg, 12 mg a 18 mg je poměr 50% PG a 50 % VG. V intenzitách nikotinu 3 mg a 6 mg je poměr 35 % PG a 65 % VG.

Vyvážený poměr PG 50 % a 50 % VG  zajišťuje skvělé podání chuti i dostatečnou tvorbu páry. Jsou vhodné do většiny současných modelů elektronických cigaret. Ideální však jsou do atomizérů s menšími přívody e-liquidu, a také do těch, které jsou určeny pro potahování stylem pusa-plíce.

Poměr 35 % PG a 65 % VG  je vhodný i do některých nízkoodporových atomizérů a do atomizérů s většími žhavícími hlavami, kde by při použití řidších náplní hrozilo protečení. Náplně LIQUA jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí a samozřejmě splňují všechny standardy a světové certifikace. Vyráběny jsou v přísně kontrolovaných laboratořích, můžete se tedy samozřejmě spolehnout na prvotřídní kvalitu. Pohodlné je i plnění elektronické cigarety, které zvládnete díky kvalitním lahvičkám a kapátkům během několika vteřin. Lahvička má dětskou pojistku – pro otevření tak musíte víčko zamáčknout a zároveň odšroubovat.