Liquid Emporio SALT Fido 10 ml - 20 mg

99,00 Kč (S DPH)

Malinový krém s jahodou.

Výroba:  Imperia Bios´s.r.o., ČR

Použití: náplň do elektronické cigarety

Balení: 10 ml

Obsah nikotinu: 20 mg

Poměr: PG 50% / VG 50%

Druh: liquid s nikotinovou solí

Počet
skladem

Český výrobce IMPERIA přináší na trh své nové liquidy Emporio SALT s nikotinovou solí, které jsou kompletně vyráběné v České republice.

Liquidy SALT se od těch běžných liquidů odlišují nižším PH a obsahem stále více oblíbené a žádané nikotinové soli, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti nikotinu, bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech. Tyto liquidy tedy obsahují přirozenou formu nikotinu, který nezkresluje chuť liquidu a je pro tělo biologicky vhodnější. 

Velkou výhodou je také rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je menší, než u klasických liquidů ve stejném zařízení. Také se prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje se spotřeba baterie.

Liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (1 ohm a více), POD systémy a pro styl potahování ústa-plíce, jako u klasického kouření (MTL).

I když se jedná o liquidy s obsahem nikotinu 20 mg, uspokojí celou škálu uživatelů, kteří u běžných liquidů používají různé intenzity nikotinu, a to právě díky nikotinové soli, která umožňuje hladký potah bez dráždivých pocitů. Také vnímání intenzity nikotinu je odlišné, než u běžných liquidů.

Tyto liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu, bez jakéhokoli dráždivého podnětu (škrábání, kašlání).