Vážení zákazníci,

záleží nám na Vašem zdraví a samozřejmě ani sebe nechceme ohrozit. Vždy jsme dodržovali vysoké hygienické standardy, ale nyní v souvislosti s pandemií děláme naprosté maximum pro to, abyste u nás mohli nakupovat bezpečně a bez obav. Používáme ochranné pomůcky a myjeme si a dezinfikujeme si velice často ruce, ať už při prodeji, výdeji zboží nebo při vyřizování Vašich objednávek přes e-shop. Pro Vás máme připravenou k volnému použití dezinfekci na ruce a jednorázové rukavice. 

PRODEJNA

Preferujete-li co nejrychlejší odbavení, můžete si zboží objednat předem prostřednictvím našeho e-shopu k osobnímu odběru nebo mailem či telefonicky. Bude pro Vás připraveno. Samozřejmě můžete přijít i rovnou do prodejny.

1. Otevírací doba - může být kdykoli změněna dle nařízení vlády, sledujte na našich www stránkách.

Pondělí:  10.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

Úterý:      10.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

Středa:    10.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

Čtvrtek:   10.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

Pátek:      10.00 - 12.00, 14.00 - 16.00

2. Hodiny pro telefonické objednání zboží: 

v pracovní dny od 12.00 do 14.00 hodin na telefonním čísle 604 279 821.

E-mail: benesov@egoeden.cz

3. Prodej či výdej zboží probíhá za vstupními dveřmi do prodejny. Žádáme o dodržení bezpečné vzdálenosti od výdejního pultu a prosíme: o pult se neopírejte, nenaklánějte se přes něj a nevyžadujte vstup do prodejny, nelze Vám ho v této situaci umožnit. Dodržujte mezi sebou bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m a zabraňte vytváření fronty. 

4. Prodej či výdej zboží probíhá bezkontaktně, snažte se prosím co nejvíce zkrátit čas a co nejméně se přibližovat. Z hygienických důvodů není možno dávat zboží prohlédnout, do ruky, dávat prohlédnout barvy. 

5. Jednoznačně preferujeme kvůli Vaší i naší bezpečnosti bezhotovostní platby (bezkontaktní kartou či předem na účet). Jestliže by tím pro Vás vznikla neřešitelná situace, protože nemáte jinou možnost, než platit hotově, sdělíte, jakou bankovkou budete svůj nákup platit - ideálně samozřejmě přesnou částku. Hotovost vložíte do nádoby, která Vám bude podána a tato hotovost půjde na několik dní "do karantény", abychom v případě infikování hotovosti neohrozili další zákazníky ani sebe. Vráceno Vám bude z peněz, které již karanténou prošly. Myslete ale prosím na to, že se může stát, že nebudeme mít dostatek drobných na vrácení zpět a že nemusíme mít k dispozici hotovost, protože budou peníze v karanténě. Proto skutečně tuto možnost ponechte těm, kteří nemají platební kartu a účet u bankovního ústavu.

6. Pokud se rozhodnete objednat si zboží přes e-shop nebo mailem, vyčkejte prosím na oznámení, že je Vaše zboží připraveno na prodejně. Velice se tím zrychlí a zjednoduší odbavování zákazníků a zkrátí se kontaktní doba. Osobní odběr na prodejně je zdarma. 

7. Uvítáme, budete-li používat ochranné pomůcky a pokud budete cítit zdravotní problémy, prosíme, abyste si pro nákup poslali někoho jiného. 

E-SHOP

Budeme se snažit Vaše objednávky odbavit v co nejkratším čase, přestože nápor objednávek je skutečně velký. 

Zboží balíme v rukavicích, s použitím ochranných pomůcek, ruce máme vydezinfikované a dodržujeme opravdu vysoký stupeň hygieny.

Mnozí z Vás by jistě uvítali možnost platit kartou. Snažili jsme se našim zákazníkům tuto službu zajistit, ale bohužel vydavatelé Visa a MasterCard pro prodejce elektronických cigaret již několik let neumožňují službu zavést, takže ji mají jen prodejci, kteří ji měli smluvně zajištěnou před zavedením této firemní politiky vydavatelů. Vzhledem k tomu, že bankovní ústavy v současné době provádějí bezhotovostní převody již velice rychle, lze použít tuto službu, která je Vám v našem e-shopu k dispozici. Samozřejmě je i možnost dobírky, což necháváme na Vašem uvážení.

.

.

ROZHOVOR S PROFESORKOU MUDr. KRÁLÍKOVOU O E-CIGARETÁCH - KLIKNĚTE ZDE

Panika kolem elektronických cigaret stále nekončí, je přiživována pravidelným přísunem dezinformací. Vyjádřila se i kapacita z nejpovolanějších, paní profesorka MUDr. Králíková, CSc., která vede spoustu let Centrum pro závislost na tabáku III. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze. Zajímá-li Vás názor skutečného odborníka v této problematice a jak to doopravdy s elektronickými cigaretami a náplněmi do nich je, věnujte několik minut přečtení rozhovoru s paní profesorkou.