Liquid Dekang Menthol 10 ml - 11 mg

79,00 Kč (S DPH)

Chladivé mentolové osvěžení.

Výroba: Dekang Biotechnology

Použití: náplň do elektronické cigarety

Balení: 10 ml

Poměr: PG 70% / VG 30%

Počet
skladem

Řada e-liquidů, určená pro evropský trh, která splňuje všechna legislativní kritéria pro prodej v Evropě. Výroba probíhá ve velmi přísných hygienických podmínkách. Prostory, kde se liquidy plní do lahviček, jsou velmi pečlivě odizolovány a přístup do nich není možný bez speciálního oblečení. Firma Dekang je největším výrobcem e-liquidů na světě a je držitelem osvědčení SGS a dalších.

Jedná se o jedny z nejpoužívanějších e-liquidů na trhu pro e-cigarety. Splňují certifikáty: CE, ROHS, SGS, FDO, MSD, ISO. Nabízejí vynikající příchutě a výbornou kouřivost. Na obalech jsou veškerá předepsaná označení, rozepsané složení výrobku a český návod k použití. Obsahuje samozřejmě i plastickou výstražnou samolepku pro nevidomé.

E-liquid je balený ve speciální plastové lahvičce s pojistkou proti otevření dětmi. Lahvička je zatavená ve fólii, aby měl zákazník jistotu, že s ní nebylo od výroby manipulováno.

Poměr PG a VG je 70:30, což přináší jemnou chuť Jelikož je díky vyššímu obsahu PG řidší, není vhodný pro atomizéry s nižším odporem, protože může způsobovat prskání a protékání.