Dreamix Ginger Lemonade 10 ml - 06 mg (Zázvorová limonáda)

99,00 Kč (S DPH)

Pikantní zázvor zjemněný osvěžující limonádou. 

Výroba: Vitaestyle, s.r.o., ČR

Balení: 10 ml

Intenzity 0 mg, 1,5 mg a 3 mg je poměr 70VG / 30PG

Intenzity 6 mg, 12 mg a 18 mg je poměr 50VG / 50PG

Počet
Poslední kus skladem

Náplně, o kterých jste snili v příchutích, o kterých se vám ani nezdálo. Prémiové náplně Dreamix plné komplexních příchutí.

Přestože jsou jednodruhové e-liquidy vynikající a na dlouho uspokojí vaše potřeby, nic se nemůže vyrovnat perfektně vyváženým mixům. Dreamix náplně v sobě kombinují jedinečné a bohaté příchutě, které vám v ústech vykouzlí netušené potěšení. Krásně výrazné sladké, ovocné, ale i tabákové mixy přichází s cílem, posunout vaše vapování na zcela novou úroveň. Z bohaté a rozmanité nabídky si vybere skutečně každý. Oddejte se snovým náplním.

Díky dvěma poměrům hustoty jsou Dreamix vhodné do téměř všech typů elektronických cigaret. V intenzitách 0 mg, 1,5 mg a 3 mg je poměr 70VG / 30PG a náplně jsou tak ideální pro nízkoodporové tanky pro přímé potahování do plic. Intenzity 6 mg, 12 mg a 18 mg nabízí poměr 50VG / 50PG a skvěle se tak hodí do běžných typů e-cigaret.

Prémiovou náplň nedělá jen vynikající příchuť, ale především prvotřídní suroviny použité k její výrobě. Ty také v Dreamix e-liquidech najdete. Výrobní postupy se navíc řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Dreamix testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou samozřejmě naprosto v souladu se všemi normami EU.