Joyetech Exceed Grip Full Kit 1000 mAh Gradient Blue

699,00 Kč (S DPH)

Grip 1000 mAh - 4,5 ml / DL - MTL.

Kapacita baterie: 1000 mAh

Automatický výkon: až 20W

Nabíjení z USB: micro USB port 

Objem standardní cartridge: 4,5 ml (výměnná žhavící hlava - řada EX)

Objem POD cartridge: 3,5 ml

Typ použití: DL / MTL

Odpor: 0,4 ohm / 0,8 ohm

Žhavící hlavy: EX-M 

Počet
skladem

Dle platné legislativy se smí náplně s nikotinem použít do nádržek s objemem maximálně 2,0 ml. Proto tento výrobek není určen pro použití s náplněmi obsahujícími nikotin.

Exceed grip je nové ALL in ONE zařízení od společnost Joyetech v moderním designu s inovativními cartridgemi. Ergonomické tělo ukrývá vestavěnou baterii s kapacitou 1000 mAh, která má automatický výkon až 20W. Snadné nabíjení je zajištěno pomocí portu micro USB. Samozřejmě nechybí ani inteligentní LED dioda, která ukáže zbývající kapacitu baterie a průběh nabíjení.

Exceed Grip nabízí dva typy vyměnitelných cartridgí, a to standardní (pro DL vaping) a POD cartridge (pro MTL vaping).

Exceed03.gif

Standardní s kapacitou 4,5 ml je vybavená atomizerem EX-M s odporem 0,4 ohm (10-13 W) a s Mesh spirálkou v podobě síťové mřížky z nerezu (u této verze cartridge je možnost výměny žhavící hlavy po jejím opotřebení za novou). Lze použít kteroukoli žhavící hlavu z řady EX.

     EXCEED_SCartridge_03.png

POD cartridge s kapacitou 3,5 ml má zabudovaný atomizer Mesh s odporem 0,8 ohm s keramickou cívkou, kterou ocení především vyznavači MTL stylu vapování (potah ústa-plíce). U této verze cartridge je žhavící hlava součástí PODu a není možno ji vyměnit. Po opotřebení se mění celá cartridge. POD cartridge je vhodná i pro e-liquidy s obsahem nikotinové soli. 

     

V obou typech cartridge je použita organická bavlna, která je vyrobena z rostlinných vláken a absorbuje více liquidu, čímž je chuť mnohem čistší a decentnější. Plnění je velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé.

Mezi další přednosti tohoto gripu patří ochrana proti zkratu, přehřátí, přebití a podbití nebo technologie DPD, což je ochrana proti spálení vaty (dry hit).

Parametry

Rozměr: 40 x 21 x 74 mm

Objem standardní cartridge: 4,5 ml

Objem Pod cartridge: 3,5 ml

Kapacita baterie: 1000 mAh

Výkon: automatický, max 20W

Obsah balení:

1 x Grip Exceed 

1 x POD cartridge 3,5 ml s integrovaným atomizerem Mesh 0,8 ohm

1 x Standard cartridge 4,5 ml

2 x EX-M 0,4 ohm Mesh atomizer

1 x Micro USB kabel

Obsah balení může být upřesněn.

Výrobce: Joyetech

Záruka: 24 měsíců

Mohlo by vás také zajímat