Joyetech EXCEED D19 elektronická cigareta 1500 mAh Black-White

549,00 Kč (S DPH)

Baterie 1500 mAh – Exceed D19 2,0 ml. Kompletní sada.

Kapacita baterie: 1500 mAh

Nabíjení: vstup micro USB

Clearomizer: Exceed D19

Kapacita clearomizeru: 2,0 ml

Průměr: 19 mm

Závit: 510

Typ použití: MTL / DL

Kompatibilní žhavící hlavy: řada EX

Počet
skladem

Elektronické cigarety od firmy Joyetech patří mezi ty nejlepší a nejinak je tomu i v případě Exceed D19. Sada, určená nejen pro začínající uživatele e-cigaret, vám poskytne normální, příjemný potah způsobem pusa-plíce (MTL). Exceed D19 je k tomu přesně stvořen a dokazují to nejen žhavící hlavy s vyšším odporem 1,2 ohm, ale také přesně nastavitelný přívod vzduchu a úzký náustek. Tradiční tvar baterie přináší novinku v podobě horního LED indikátoru stavu nabití baterie.Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka zaručuje, že nebudete mít sebemenší problém Exceed D19 používat. Pomocí tlačítka je možné baterii uzamknout a změnit režim žhavení. K dispozici je vám konstantní výstupní napětí, kdy e-cigareta bude žhavit pořád stejně. Využít můžete i přímé výstupní napětí. O stavu nabití baterie a zvoleném režimu vás informuje podsvícený kroužek mezi clearomizerem a baterií. 


Díky malým rozměrům se Exceed D19 pohodlně drží a bez problému ho s sebou můžete nosit v kapse nebo v tašce. Clearomizér Exceed D19 nabízí dvojí použití. V sadě jsou přibaleny dvě žhavící hlavy z řady EX. Jedna s odporem 0,5 ohm určená pro přímé potahování do plic (DL). Druhá pak s odporem 1,2 ohm, vhodná pro potahování pusa-plíce (MTL), tedy jako z klasických cigaret. Pro danou hlavu je potřeba přizpůsobit přívod vzduchu. Zatímco pro hlavu s odporem 0,5 ohm je vhodné přívod plně otevřít, pro 1,2 ohm hlavu stačí mít otevřeno pár malých otvorů. Skvěle zpracovaný přívod vzduchu s možností nastavení pro potahování přímo do plic a pro potahování pusa-plíce.

Systém horního plnění je velmi praktický - po odšroubování vrchní části plníte liquid přímo do těla clearomizeru s objemem 2,0 ml. Jednoduchá konstrukce clearomizéru zajišťuje snadné rozložení na jednotlivé díly, jeho vyčištění a výměnu žhavící hlavy. 

Bude vám stačit jediné tlačítko, pomocí kterého Exceed D19 zapnete, vypnete, přepnete režim žhavení a samozřejmě rozžhavíte spirálku. Nabíjíte jednoduše přes USB konektor.

Obsah balení:

1 x Exceed D19 baterie

1 x Exceed D19 atomizér

1 x žhavící hlava Ex 0,5 ohm

1 x žhavící hlava Ex 1,2 ohm

1 x micro USB kabel

1 x náhradní pyrexové tělo

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Parametry:

Baterie

Rozměry: 76 mm x 19 mm

Výstupní výkon: max. 40W

Režimy: Přímé výstupní napětí / konstantní napětí

Kapacita: 1500 mAh

Nabíjení: micro usb port

Závit: 510 a odpružený kontakt

Clearomizer

Rozměry: 42 mm x 19 mm

Objem: 2,0 ml

Spirálka: NiCr

Náustek: Vlastní, Delrin

Žhavící hlavy: řada EX

Výrobce: Joyetech

Záruka: 24 měsíců

Mohlo by vás také zajímat