Příchuť Flavormonks Cool Elvis Shake and Vape 12 ml Cool Coco Banana

199,00 Kč (S DPH)

Tropický kokos se zralým banánem.

Výroba: Flavormonks, Belgie

Použití: Koncentrát do báze

Objem: 12 ml (lahvička 60 ml)

Shake & Vape

Počet
Není skladem

Prémiové komplexní příchutě od předního belgického výrobce, které vynikají celou řadou skvělých koncentrovaných příchutí, jež jsou ve světě unikátní. Společnost Flavormonks je malý rodinný podnik s tradicí. Již více než 80 let se specializuje na výrobu vysoce kvalitních koncentrovaných příchutí pro potravinářský průmysl řemeslnou cestou.

Jsou vyráběny ručně z čerstvých koncentrátů podle nejvyšších norem potravinářské kvality a při výrobě jsou dodržovány ty nejpřísnější hygienické standardy. Hlavním cílem výrobce je poskytnou příchutě v co nejlepší přírodní kvalitě. Výroba probíhá kompletně v Belgii.

Balení obsahuje 12 ml koncentrované příchutě pro namíchání liquidu v 60 ml Helix lahvičce. Uživatel přidá do lahvičky bázi, uzavře ji, zatřese s ní a má hotový e-liquid. Zrání není nutné, ale pro zvýraznění výsledné chuti je možné nechat liquid uležet.

Jedná se o koncentrát, který se přimíchá do báze obsahující propylenglykol a / nebo rostlinný glycerol. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Neobsahuje nikotin.