Vandy Vape Berserker V1,5 MTL RTA Silver clearomizer

749,00 Kč (S DPH)

Precizně zpracovaný RTA tank MTL 2,5 ml / 3,0 ml.

Objem nádržky: 2,5 ml (sklo) / 3,0 ml (kov)

Typ použití: MTL

Průměr: 24 mm

Materiál: nerez ocel a pyrex

Airflow: spodní

Plnění: horní

Závit: 510 s pozlaceným centrpinem

Počet
Není skladem

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

Špička mezi RTA clearomizery pro vapování ve stylu MTL (pusa – plíce = klasické šlukování). Je stvořený pro nízký výkon (je tedy výborně použitelný i pro liquidy s obsahem nikotinových solí) a extrémně utažený potah, který kopíruje potah z klasické cigarety.

Můžete si vybrat ze dvou těl. Pyrexové poskytne objem 2,5 ml, kovové krásné 3,0 ml. Díky svému minimalistickému designu bude ladit s většinou gripů na trhu. Můžete si vybrat buď elegantní kovový (kombinace kov / Ultem) dvoudílný náustek, nebo v černém provedení Delrin pro perfektní podání chuti.

Základna je jednoduchá, pro jednu spirálku, kterou ukotvíte pomocí dvou šroubků, a celá instalace zabere jen pár minut. V základně je dostatek místa pro manipulaci se spirálkou a pro instalaci vaty. Užší kanálky pro vložení vaty zajišťují snazší zásobování e-liquidem.

K dokonalosti je dovedený precizní přívod vzduchu, umístěný ve spodní části clearomizeru. Regulační airflow kroužek má pětistupňový systém otvorů s průměry 1 mm, 1,2 mm, 1,4 mm, 1,6 mm a 1,8 mm. Otáčením kroužku si zvolíte požadovaný otvor, čímž ovlivníte přísun vzduchu do atomizeru. 

Clearomizer využívá systém horního plnění. Stačí odšroubovat vrchní uzávěr a dvěma širokými plnícími otvory plníte liquid. 

Celý clearomizer je samozřejmě plně rozebíratelný, což umožňuje snadnou údržbu.

Nejedná se o hotový produkt, některé součásti mohou vyžadovat instalaci spirálky, případně její namotání a vložení vaty.

Parametry

Rozměry: 24 x 32 mm (bez náustku)

Objem: 2,5 ml (skleněné tělo) / 3,0 ml (kovové tělo)

Typ závitu: 510

Materiál: nerez ocel a pyrex (laboratorní sklo)

Regulace přívodu vzduchu: spodní

Plnění: uživatelsky přívětivé horní 

Obsah balení: 

1 x clearomizer Berserker V1,5 MTL RTA

1 x metal tělo 3,0 ml

1 x 510 náustek

1 x příslušenství

Obsah balení může být upřesněn.

Výrobce: Vandy Vape

Záruka: 24 měsíců